środa, 1 sierpnia 2012

Coś nowego

Na blogu z wyzwaniami scrapki.pl Czekoczyna zachęca do poznania i zainspirowania się czymś nowym, czymś na co dotąd nie miałyśmy czasu. No, więc oto moja propozycja :)

Zrobiłam dla siebie art journal :) A moją inspiracją było, no zgadnijcie co, a raczej kto???...
...sama Czekoczyna! :) Pisałam ostatnio do niej i zaraziła mnie swoją radością art journalowania, no i narobiła mi apetytu :)
Pióreczko ma prześliczny niebieski połysk, zostało znalezione w drodze na kółko plastyczne ^^ i trochę obcięte. Jest tu też m. in. patyczek od lodów, sznureczek, wszelkie skrawki papieru, które potem zostały pomalowane białą plakatówką oraz pochlapane kolorowymi akwarelkami.
W trakcie tworzenia:Zgłaszam się także na zabawę u Asi, ponieważ ta kronika leżała i leżała sobie w zapomnieniu :) Szczegóły znajdziecie o TUTAJ. Zapraszam do zabawy, a potem do głoswania!

5 komentarzy:

 1. Wow, bardzo zazdroszczę Ci takiej pięknej, wielkiej kroniki, którą możesz przeznaczyć na art journal! Okładka jest świetna, widać, że tworzenie naprawdę daje radość :)
  Dziękuję Ci za udział i życzę powodzenia w głosowaniu :) Dodaj jeszcze proszę do siebie banerek wyzwania (ten z ludzikiem i śmietnikiem :)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 2. niesamowity!!! tyle detali, które wbijają w siedzenie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ooooooooooooo!!! Uwielbiam takie prace!!! Świetna Okładka!!!
  Jak mnie najdzie na nowy Art journal to coś podobnego sobie zrobię:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Od razu wpadł mi w oko :D fantastyczna praca!

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję za wszystkie miłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń